Soru:

Merhablar, ben çok zor durumda olduğum için burada size yazmak ihtiyacı hissettim. Benim çok mutlu bir evliliğim vardı. Uzun süredir evliyiz. Bu evlilikten 3 tane çoğumuz var. Eşimi lise yıllarından beri seviyorum. Hayatımda ondan başka bir erkek olmadı. O da beni çok seviyor. Çocuklarımızla birlikte çok mutlu bir aile hayatımız vardı. Eşim sürekli eve gelirken çiçek alır. Bütün özel günlerde bana hediye alır. Evine çok ilgilidir. Benimle sürekli ilgilenir. Yani tam anlamıyla mükemmel bir koca. Fakat son zamanlarda bir değişiklik olduğunu hissediyordumç Zira eşim sürekli telefonlarını benden gizliyor. İnternette çok fazla zaman geçiriyor. Ne yapıyorsun diye sorduğumda iş ilgili bir şeyler araştırdığını söylüyor. Geçen gün o banyo ya girdiğinden telefonunu elime aldım ve mesajlara baktım. Tüm mesajlar silinmişti. Arama kayıtlarına baktım bir erkek adı sürekli aranmıştı. O erkeği tanımıyorum. Genelde tüm arkadaşlarını tanırım fakat o erkeği tanımıyorum. Bende şüphelendim. Ve o numarayı aradım. Aradığım bir kadın çıktı bende telefonu kadının yüzüne kapattım. Şimdi bu durumu eşime sormak istiyorum. Fakat yanlış bir harekette yapmak istemiyorum. Zira eğer o kişiyle aralarında bir şey yoksa kendimi çok kötü hissederim ve eşim karşısında küçük düşerim. Ama onu sormadan da içim rahat etmiyor. Ben şimdi savcılığa gitsem o kişiyle yapılan görüşmeleri alabilir miyim? Eğer alabilirsem o kayıtları boşanma davasında kullanabilir miyim? Eğer kayıtları alamazsam böyle bir şeye dayanarak boşanma davası açarsam davam kabul olur mu?

Cevap:

Merhabalar, öncelikle belirtmek isterim ki ortada bir suç unsuru olmadan savcılığa başvurursanız savcılık taleplerinizi reddecektir. Zira savcılık makamı suçların soruşturulmasıyla ilgilenmektedir. Ayrıca savcılıktan böyle bir talepte bulunsanız bile iki kişi arasında yapılan telefon konuşmaları kayıt edilmediğinden herhangi bir delil elde edemezsiniz. Fakat bir kadına ait numara sürekli aranmışsa bu durum güven sarsıcı hareket olarak kabul edilebilir. Elinizde herhangi bir delil olmadan açacağınız boşanma davası reddedilecektir. Bu nedenle aldatma olayından emin olmadan bir dava açmanızı önermem. Bu süreçte bir avukattan yardım almanız faydanıza olacaktır

.boşanma aldatma

Ankara Avukatları

Çekişmeli boşanma davası içinde anlaşmalı boşanma davası içinde, ya da bilişim suçları ile ilgili bir davada avukat tutmak sizin lehinize olacaktır. Özellikle çekişmeli boşanma davaları çok yıpratıcı olabilir. Ve bu süreçte hukuki işlemleri bir avukatın yürütmesi sizin için oldukça olumlu olacaktır. Ankarada işinde çok iyi,uzman bir sürü boşanma,ceza,icra,bilişim,anlaşmalı boşanma veya tanıma tenfiz avukatı bulabilirsiniz.

Ankarada İyi Boşanma Avukatı Arıyorum

, Bulduğum Avukatın İyi Olduğunu Nasıl Anlarım? Boşanma davaları ve özellikle çekişmeli boşanma davaları kesinlike tecrübe ve deneyim gerektirir. Deneyimli bir avukat, boşanma davasında karşı tarafın ne tür argümanlarla karşınıza çıkacağını bilir ve bu yüzden de hazırlıklıdır. Ayrıca iyi bir boşanma avukatı, davanız boyunca psikolojik olarak da yanınızda olacaktır. Boşanma davaları,nafaka,velayet,çocukların durumu gibi durumlar içerebildiği için çoğunlukla yıpratıcı olabilmektedir.

Ankarada En İyi Avukatı Bulmak

Boşanma,anlaşmalı boşanma,ceza,bilişim ve icra avukatlığı uzmanlık isteyen avukatlık dallarıdır. Eğer Ankarada boşanma,bilişim ya da anlaşmalı boşanma avukatı gibi bir avukata ihtiyacınız varsa en iyi avukatı bulmanız sizin yararınıza olacaktır. Deneyimli ve işinde iyi bir avukat Ankaradaki davanızda size zaman kazandırmakla kalmayacak aynı zamanda davanız sürecinde psikolojik olarak da yanınızda olacaktır.