Soru;

Merhaba, 30 yaşındayım ve bir oğlum var. Eşimle beraber anlaşmalı olarak boşanma kararı aldık. Her şeyde anlaştık, çocukların da velayeti ben de kalacak. Avukatlar ile protokol işlemleri de bitti ve bekliyoruz. Benim bilgi almak istediğim husus, çocuğumun velayeti ben de ama babasının onu görme hakkı olacak, bu görme hakkı esnasında, görüşme yapıldığında benim yakınlarda olma şansım var mı? Eşime birçok konuda güvenemiyorum, çocuğuma zarar vermesinde ya da benden kaçırmasından çok korkuyorum ve bu yüzden görüşme zamanlarında yanlarında bulunmak istiyorum. Eşimi oğlumu kaçırırsa bir daha bulamamaktan koruyorum, konu için yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevaplar bekliyorum, teşekkürler.

Cevap;

     Dediğiniz gibi babasının çocuğunu görme hakkı olacaktır ve haftanın belirli günü ve saati babası ile görüşebilecektir. Sizin bu durumu engelleme şansınızın olduğunu düşünmüyorum, ayrıca yanlarında da bulunamazsınız. Neticede babasının da oğlu ile birebir görüşmek istediği ya da yalnız vakit geçirmek isteği olacaktır. Velayet siz de olduğu sürece kaçırması büyük suç işlemesine neden olur ve ağır cezalar alabilir. Siz yine de içiniz rahat etmesi açısından iyi bir boşanma avukatı ile görüşerek detaylı bilgi de alabilirsiniz.

boşanma-avukatları-ankara

Ankara Avukatları

Çekişmeli boşanma davası içinde anlaşmalı boşanma davası içinde, ya da bilişim suçları ile ilgili bir davada avukat tutmak sizin lehinize olacaktır. Özellikle çekişmeli boşanma davaları çok yıpratıcı olabilir. Ve bu süreçte hukuki işlemleri bir avukatın yürütmesi sizin için oldukça olumlu olacaktır. Ankarada işinde çok iyi,uzman bir sürü boşanma,ceza,icra,bilişim,anlaşmalı boşanma veya tanıma tenfiz avukatı bulabilirsiniz.
[display-posts posts_per_page="20" display-posts order="DESC"]

Ankarada İyi Boşanma Avukatı Arıyorum

, Bulduğum Avukatın İyi Olduğunu Nasıl Anlarım? Boşanma davaları ve özellikle çekişmeli boşanma davaları kesinlike tecrübe ve deneyim gerektirir. Deneyimli bir avukat, boşanma davasında karşı tarafın ne tür argümanlarla karşınıza çıkacağını bilir ve bu yüzden de hazırlıklıdır. Ayrıca iyi bir boşanma avukatı, davanız boyunca psikolojik olarak da yanınızda olacaktır. Boşanma davaları,nafaka,velayet,çocukların durumu gibi durumlar içerebildiği için çoğunlukla yıpratıcı olabilmektedir.
[display-posts posts_per_page="20" display-posts order="ASC"]

Ankarada En İyi Avukatı Bulmak

Boşanma,anlaşmalı boşanma,ceza,bilişim ve icra avukatlığı uzmanlık isteyen avukatlık dallarıdır. Eğer Ankarada boşanma,bilişim ya da anlaşmalı boşanma avukatı gibi bir avukata ihtiyacınız varsa en iyi avukatı bulmanız sizin yararınıza olacaktır. Deneyimli ve işinde iyi bir avukat Ankaradaki davanızda size zaman kazandırmakla kalmayacak aynı zamanda davanız sürecinde psikolojik olarak da yanınızda olacaktır.