Soru;

Merhaba, şirket kurmak konusunda sizden bilgi talep etmek istiyorum. Biz 3 arkadaş ortak şirket kurmak istiyoruz, fakat bu konuda üçümüzün de yeterli bilgisi bulunmuyor. Yapmayı düşündüğümüz iş toptancılık işi olacak, farklı işlerden anlamadığımız için bu işi yapmayı uygun gördük. Bizim bu işi yapmak için ne gibi evrakları tamamlamamız gerekiyor, ne gibi işlemler yapmamız gerekiyor, bize ne kadar masraflı olur? Bu konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum.

Cevap;

     3 kişi ortak bir iş yapacaksınız adi şirket kurma şansınız var. Adi şirket kurmak için de, içinizden birinin adına vergi kaydı açılması gerekmektedir. Eğer Limited şirket kurmayı tercih edersiniz, kurduğunuz şirketin ismi üzerinde bir vergi kaydı açılacaktır. Gerekli evraklar için mali müşavire danışarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. En çok tercih edileni Limited şirkettir, birçok yönden avantajları bulunmaktadır, vergi ve amortisman konularında diğer şirket türlerine göre daha iyi imkânlar sunmaktadır. Limited şirket için bir takım yasal prosedürler söz konusudur, bu prosedürleri bulunduğunuz bölgedeki iyi bir şirket avukatından kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

şirket-avukatı-ankara

Ankara Avukatları

Çekişmeli boşanma davası içinde anlaşmalı boşanma davası içinde, ya da bilişim suçları ile ilgili bir davada avukat tutmak sizin lehinize olacaktır. Özellikle çekişmeli boşanma davaları çok yıpratıcı olabilir. Ve bu süreçte hukuki işlemleri bir avukatın yürütmesi sizin için oldukça olumlu olacaktır. Ankarada işinde çok iyi,uzman bir sürü boşanma,ceza,icra,bilişim,anlaşmalı boşanma veya tanıma tenfiz avukatı bulabilirsiniz.
[display-posts posts_per_page="20" display-posts order="DESC"]

Ankarada İyi Boşanma Avukatı Arıyorum

, Bulduğum Avukatın İyi Olduğunu Nasıl Anlarım? Boşanma davaları ve özellikle çekişmeli boşanma davaları kesinlike tecrübe ve deneyim gerektirir. Deneyimli bir avukat, boşanma davasında karşı tarafın ne tür argümanlarla karşınıza çıkacağını bilir ve bu yüzden de hazırlıklıdır. Ayrıca iyi bir boşanma avukatı, davanız boyunca psikolojik olarak da yanınızda olacaktır. Boşanma davaları,nafaka,velayet,çocukların durumu gibi durumlar içerebildiği için çoğunlukla yıpratıcı olabilmektedir.
[display-posts posts_per_page="20" display-posts order="ASC"]

Ankarada En İyi Avukatı Bulmak

Boşanma,anlaşmalı boşanma,ceza,bilişim ve icra avukatlığı uzmanlık isteyen avukatlık dallarıdır. Eğer Ankarada boşanma,bilişim ya da anlaşmalı boşanma avukatı gibi bir avukata ihtiyacınız varsa en iyi avukatı bulmanız sizin yararınıza olacaktır. Deneyimli ve işinde iyi bir avukat Ankaradaki davanızda size zaman kazandırmakla kalmayacak aynı zamanda davanız sürecinde psikolojik olarak da yanınızda olacaktır.